Νομικά Σεμινάρια

Επιλογές
Τρόποι Παρακολούθησης
Κατηγορίες
  1.  Δείτε όλους τους εισηγητές
    Εισηγητές: 
    Μ. Γαβουνέλη, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Διεθνούς Δικαίου Νομικής Σχολής Πανεπιστημίου Αθηνών
    Μ.-Λ. Δεύτου, Δικηγόρος, ΔΝ, Ερευνήτρια ATHENS PIL
    Β. Κερασιώτης, Δικηγόρος Παρ’ Αρείω Πάγω, Διευθυντής ΜΚΟ HIAS Ελλάδος
    Δ. Παπαγεωργίου, Δικηγόρος, ΔΝ, Ερευνήτρια ATHENS PIL

    Ε. Παπασταυρίδης, Ερευνητής Πανεπιστημίου Οξφόρδης και ATHENS PIL
    Ε. Τζαβαλά, Επιστημονική συνεργάτιδα ΕΕΔΑ
    Επιστημονικοί υπεύθυνοι: 
    Μ. Γαβουνέλη, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Διεθνούς Δικαίου Νομικής Σχολής Πανεπιστημίου Αθηνών
    Διάρκεια: 14 ώρες
    Ημερ/νία: Σε εξέλιξη
    Ημέρες και ώρες διεξαγωγής: 29 Μαΐου 1 & 5 Ιουνίου 2020 (17:00 - 21:00 & 18:00 - 20:00, Δευτέρα & Παρασκευή)
    Κόστος Συμμετοχής
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • NEOI - ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
    • NEOI - ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
  2. Εισηγητής:  Στ. Πετροπουλάκος, Δικαστικός Πληρεξούσιος Α΄ ΝΣΚ
    Διάρκεια: 3 ώρες
    Ημερ/νία: Δευτέρα 1 Ιουνίου 2020
    Ημέρες και ώρες διεξαγωγής: Δευτέρα 1 Ιουνίου 2020 (15:00 – 18:00)
    Κόστος Συμμετοχής
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • NEOI - ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
  3. Εισηγητής:  Ι. Τριανταφύλλου, Φοροτεχνικός – Σύμβουλος Επιχειρήσεων
    Διάρκεια: 5 ώρες
    Ημερ/νία: Τρίτη 2 Ιουνίου 2020
    Ημέρες και ώρες διεξαγωγής: Τρίτη 2 Ιουνίου 2020 (15.00 – 20.00)
    Κόστος Συμμετοχής
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    • ΒΟΗΘΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ
  4. Εισηγητής:  Π. Ρεντούλης, Δικηγόρος, ΔΝ, Επιστημονικός συνεργάτης Πανεπιστημίου Λευκωσίας
    Διάρκεια: 8 ώρες
    Ημερ/νία: Τετάρτη 10 Ιουνίου 2020
    Ημέρες και ώρες διεξαγωγής: Τετάρτη 10 & Πέμπτη 11 Ιουνίου 2020 (17.00 - 21.00)
    Κόστος Συμμετοχής
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • NEOI - ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
    • NEOI - ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
  5. Εισηγητής:  Α. Νασόπουλος, Οικονομολόγος – Φοροτεχνικός, Σύμβουλος Επιχειρήσεων
    Διάρκεια: 5 ώρες
    Ημερ/νία: Τετάρτη 10 Ιουνίου 2020
    Ημέρες και ώρες διεξαγωγής: Τετάρτη 10 Ιουνίου 2020 (16:30 – 21:30)
    Κόστος Συμμετοχής
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    • ΒΟΗΘΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    • ΒΟΗΘΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ
  6. Εισηγητής:  Μ. Ορφανού, Δικηγόρος, Διαμεσολαβήτρια, ΜΔ Ιδιωτικού Δικαίου
    Διάρκεια: 30 ώρες
    Ημερ/νία: Πέμπτη 11 Ιουνίου 2020
    Ημέρες και ώρες διεξαγωγής: 11/6, 15/6, 18/6, 22/6, 25/6, 29/6, 2/7, 6/7, 9/7, 13/7 (17:00 – 20:00) (κάθε Δευτέρα & Πέμπτη)
    Κόστος Συμμετοχής
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • NEOI - ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
  7. Εισηγητής:  Κ. Πλιάτσικας, Δικηγόρος, ΔΝ
    Διάρκεια: 6 ώρες
    Ημερ/νία: Παρασκευή 12 Ιουνίου 2020
    Ημέρες και ώρες διεξαγωγής: Παρασκευή 12 & Σάββατο 13 Ιουνίου 2020 (18:00 – 21:00 & 10:00 – 13:00)
    Κόστος Συμμετοχής
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • NEOI - ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
    • NEOI - ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
  8. Εισηγητής:  Ι. Λιναρίτης , Δ.Ν., Δικηγόρος, MBA (International Banking & Finance)
    Διάρκεια: 8 ώρες
    Ημερ/νία: Δευτέρα 15 Ιουνίου 2020
    Ημέρες και ώρες διεξαγωγής: Δευτέρα 15 & Τετάρτη 17 Ιουνίου 2020 (17:00 – 21:00)
    Κόστος Συμμετοχής
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • NEOI - ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
    • NEOI - ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
  9. Εισηγητής:  Ι. Τριανταφύλλου, Φοροτεχνικός – Σύμβουλος Επιχειρήσεων
    Διάρκεια: 5 ώρες
    Ημερ/νία: Δευτέρα 15 Ιουνίου 2020
    Ημέρες και ώρες διεξαγωγής: Δευτέρα 15 Ιουνίου 2020 (16:30 – 21:30)
    Κόστος Συμμετοχής
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    • ΒΟΗΘΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ
    • ΒΟΗΘΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ
  10.  Δείτε όλους τους εισηγητές
    Εισηγητές: 
    I. Γιαννακάκης, Δικηγόρος, FIP, CIPM, CIPP/E, CIPP/US, CFE, Cert. GDPR P
    Ν. Λουκάς, MSc, PhD, C/DPO, PRINCE2/P, Founder STREAMLINE Training and Consulting, Founding Member DPO Academy
    Β. Καλαμποκίδου, Σύμβουλος Συστημάτων Διαχείρισης Ποιότητας
    Διάρκεια: 20 ώρες
    Ημερ/νία: Τρίτη 16 Ιουνίου 2020
    Ημέρες και ώρες διεξαγωγής: 16,18, 23, 25, 30 Ιουνίου 2020 (17.00 – 21.00)
    Κόστος Συμμετοχής
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
  11. Εισηγητής:  Κ. Βαβούσης, Information Security Consultant, M.Sc,. Ph.D.c.
    Διάρκεια: 8 ώρες
    Ημερ/νία: Τρίτη 16 Ιουνίου 2020
    Ημέρες και ώρες διεξαγωγής: Τρίτη 16 & Πέμπτη 18 Ιουνίου 2020 (17:00 – 21:00)
    Κόστος Συμμετοχής
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
  12. Εισηγητής:  Ν. Ζωγραφάκης, Υπάλληλος ΑΑΔΕ, MSc Finance & Economics
    Διάρκεια: 4 ώρες
    Ημερ/νία: Τρίτη 16 Ιουνίου 2020
    Ημέρες και ώρες διεξαγωγής: Τρίτη 16 Ιουνίου 2020 (17:00 – 21:00)
    Κόστος Συμμετοχής
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    • ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    • ΒΟΗΘΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ
    • ΒΟΗΘΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ
Σελίδα:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Κλείσιμο
Ρυθμίσεις απορρήτου

Χρησιμοποιούμε δεδομένα μέσω cookies για την σωστή λειτουργία του website , καθώς και πληροφορίες που μας βοηθάνε να παρέχουμε το μέγιστο των υπηρεσιών μας, εσείς όμως θα αποφασίσετε για τα δεδομένα αυτά.

30%
Γιατί αυτά τα δεδομένα είναι σημαντικά;

Έτσι μας βοηθάτε να βελτιώνουμε την εμπειρία σας & να σας παρέχουμε ακόμη καλύτερη εξυπηρέτηση για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.

Όροι Χρήσης
">